Aion Radar Hack

Çevrimdışı Jaso 09-12-2013 19:07
Üye Grubu
Rank 2
Konu Sayısı:
Karekter: Assassin - Suikastçı
Server: Girilmedi
Lvl: 65
Aion Radar Hack ispatı için gerçekten çok güzel bir video çekmiş.Gerçi karşılığında bir ton ap kaybetmiş arkadaş ama sonuçta ispat edebilmiş.

Oyunda hack yok diyen arkadaşlara selam olsun.

Gladyatör arkadaşımızın iç güdüleri fena halde kuvvetli

(Bu konu en son: 09-12-2013 Tarihinde, Saat: 19:11 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Jaso.)
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Ichliebedich 09-12-2013 19:26
Üye Grubu
Army Star - 5
Konu Sayısı:
Karekter: Girilmedi
(09-12-2013 19:07)Jaso Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Aion Radar Hack ispatı için gerçekten çok güzel bir video çekmiş.Gerçi karşılığında bir ton ap kaybetmiş arkadaş ama sonuçta ispat edebilmiş.

Oyunda hack yok diyen arkadaşlara selam olsun.

Gladyatör arkadaşımızın iç güdüleri fena halde kuvvetli

Radar hack war ama araştırmama göre 4.3 gelmesi ile şuan kimse radar kullanamıyor..... 1 ayı bulur düzeltmeleri 2014 4.5 ile birlikde yine çöalışmayacak 3.0 videosu o... ranger-asasinler düşünsünler yazık oluyor biraz onlara ..

[Resim: KrpbYM.gif] * my Angel *
Server: Gardarika
Class: Aethertech
Irk: Elyos
name: İchliebedich
Website Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Florantin 09-12-2013 19:39
Admin Grubu
KIZIL ORDU
Konu Sayısı:
Karekter: Templar - Tapınakçı
Server: TR - Zubaba
Şuan radar hack yok sanırım.. Videoyu çeken arkadaşa helal olsun bunun gibi videolarla biyerlere ses gidebilir..
Website Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Shyguy 09-12-2013 21:59
Üye Grubu
Army Star - 3
Konu Sayısı:
Server: eu - Anuhart
Arkadaslar radar hack var hatta dahada ötesi var, eskiden radar sadece karakterin yerini gösterirdi ortaya cıkarmazdı simdi artık sanki hic hide olmamıssın gibi görünüyorsun, video linkini program ismi ortaya cıkmaması icin vermiyorum
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Jaso 10-12-2013 10:40
Üye Grubu
Rank 2
Konu Sayısı:
Karekter: Assassin - Suikastçı
Malesef şu anda da durum aynı. Tiamaranta eye de key farm yapmaya çıktığımda , ne hikmetse general rangerlar tam yanıma gelip göz açıyor.Umarım bir an önce düzeltirler diyeceğim ama asla düzeltmeyecekler.

Malesef gameforge bizlere oyuncu gözüyle değil müşteri gözüyle bakıyor.Eğer iyi müşteriysen ban yemezsin.Benim şahsi fikrim bu.
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Shyguy 10-12-2013 11:00
Üye Grubu
Army Star - 3
Konu Sayısı:
Anuhart-Asmo tarafındaki eski governor Mirelya bir arkadaşımızı hide modda iken alan vurarak ortaya çıkarmış ve kesmişti, o dönem TS den de ara ara sohbet ettiğimiz bir arkadaştı, yaptığı açıklama şuydu ben radar kullanmıyorum ama alan vurarak gezen bir karakterim. çok alan skillim var boş alana ata ata gidiyorum, bana çok inandırıcı gelmedi ama hile kullandığınıda bunun dışında hiç gördüm diyemem, demem oki oyunda radar kullanmayan sayısı kullanan sayısından bence azdır Smile umarum bütün hileler en kısa zamanda kapanır, bir cleric biliyorum kesmek mümkün değil olduu oartiyide sonrasında öğreniyoruzki adamın ullandığı hile bütün partiyi oto healliyiyor kendisi dahil olmak üzere kendisi oynasa bu heal i yapamaz, sürekli hopluyor kaçıyor tek yaptığı o zaman hilesid otomatik olarak geri kalan işi yapıyor,
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Ichliebedich 10-12-2013 17:59
Üye Grubu
Army Star - 5
Konu Sayısı:
Abi ezginin hile kullandığını bilmiyorum yada duymadım ama bir türk birde yabancı arkadaşlara para ile kutu açtırdığını biliyorum .. kendi bulunduğu legionda şuankini bilmiyorum türkçeyi yasakladığı için bir çoğu türk onunla iletişimi kesmişler.. sorcerer alan skili çok ben mesela nette oynuyorum hide ile sm-asasin-sm olduğu zaman makinam aksıyor ve anlıyorum göz de oynarken aanuhardda makinam kasmışdı buz atmışdım 2 sin ortaya çıkmıştı ve bana ottomanempireden ferhunde hile kullanmaya utanmıyormusun demişti ben kulanmıyorum anladım dedim hı hı inandım dedi sonra biraz takıldık makıldık kullanmadığımı anladı....

(10-12-2013 11:00)Shyguy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Anuhart-Asmo tarafındaki eski governor Mirelya bir arkadaşımızı hide modda iken alan vurarak ortaya çıkarmış ve kesmişti, o dönem TS den de ara ara sohbet ettiğimiz bir arkadaştı, yaptığı açıklama şuydu ben radar kullanmıyorum ama alan vurarak gezen bir karakterim. çok alan skillim var boş alana ata ata gidiyorum, bana çok inandırıcı gelmedi ama hile kullandığınıda bunun dışında hiç gördüm diyemem, demem oki oyunda radar kullanmayan sayısı kullanan sayısından bence azdır Smile umarum bütün hileler en kısa zamanda kapanır, bir cleric biliyorum kesmek mümkün değil olduu oartiyide sonrasında öğreniyoruzki adamın ullandığı hile bütün partiyi oto healliyiyor kendisi dahil olmak üzere kendisi oynasa bu heal i yapamaz, sürekli hopluyor kaçıyor tek yaptığı o zaman hilesid otomatik olarak geri kalan işi yapıyor,
Abi ezginin hile kullandığını bilmiyorum yada duymadım ama bir türk birde yabancı arkadaşlara para ile kutu açtırdığını biliyorum .. kendi bulunduğu legionda şuankini bilmiyorum türkçeyi yasakladığı için bir çoğu türk onunla iletişimi kesmişler.. sorcerer alan skili çok ben mesela nette oynuyorum hide ile sm-asasin-sm olduğu zaman makinam aksıyor ve anlıyorum göz de oynarken aanuhardda makinam kasmışdı buz atmışdım 2 sin ortaya çıkmıştı ve bana ottomanempireden ferhunde hile kullanmaya utanmıyormusun demişti ben kulanmıyorum anladım dedim hı hı inandım dedi sonra biraz takıldık makıldık kullanmadığımı anladı....

(Bu konu en son: 10-12-2013 Tarihinde, Saat: 18:00 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Ichliebedich.)
Website Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Shyguy 10-12-2013 18:27
Üye Grubu
Army Star - 3
Konu Sayısı:
(10-12-2013 17:59)yuliia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Abi ezginin hile kullandığını bilmiyorum yada duymadım ama bir türk birde yabancı arkadaşlara para ile kutu açtırdığını biliyorum .. kendi bulunduğu legionda şuankini bilmiyorum türkçeyi yasakladığı için bir çoğu türk onunla iletişimi kesmişler.. sorcerer alan skili çok ben mesela nette oynuyorum hide ile sm-asasin-sm olduğu zaman makinam aksıyor ve anlıyorum göz de oynarken aanuhardda makinam kasmışdı buz atmışdım 2 sin ortaya çıkmıştı ve bana ottomanempireden ferhunde hile kullanmaya utanmıyormusun demişti ben kulanmıyorum anladım dedim hı hı inandım dedi sonra biraz takıldık makıldık kullanmadığımı anladı....

(10-12-2013 11:00)Shyguy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Anuhart-Asmo tarafındaki eski governor Mirelya bir arkadaşımızı hide modda iken alan vurarak ortaya çıkarmış ve kesmişti, o dönem TS den de ara ara sohbet ettiğimiz bir arkadaştı, yaptığı açıklama şuydu ben radar kullanmıyorum ama alan vurarak gezen bir karakterim. çok alan skillim var boş alana ata ata gidiyorum, bana çok inandırıcı gelmedi ama hile kullandığınıda bunun dışında hiç gördüm diyemem, demem oki oyunda radar kullanmayan sayısı kullanan sayısından bence azdır Smile umarum bütün hileler en kısa zamanda kapanır, bir cleric biliyorum kesmek mümkün değil olduu oartiyide sonrasında öğreniyoruzki adamın ullandığı hile bütün partiyi oto healliyiyor kendisi dahil olmak üzere kendisi oynasa bu heal i yapamaz, sürekli hopluyor kaçıyor tek yaptığı o zaman hilesid otomatik olarak geri kalan işi yapıyor,

Ben mutlaka kullanıyor demiyorum ama neticede hide olan birisini durup dururken alan vurarak ortaya çıkarırsan insanlar şüphelenmekte haklı senin dediğin gibi pc kası o yüzden alan vurdum dene hak veririm ama bana ben alan vura vura ilerlerim dersen ben sadece gülerim,

Not: şu imzandan videoyu cıkar yahu Smile
(Bu konu en son: 10-12-2013 Tarihinde, Saat: 18:27 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Shyguy.)
Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Ichliebedich 10-12-2013 18:30
Üye Grubu
Army Star - 5
Konu Sayısı:
abi Biggrin
Website Mesaj Bul Alıntı
Çevrimdışı Nasrullahtr 15-12-2013 15:45
Üye Grubu
Army Star - 1
Konu Sayısı:
Karekter: Gladiator - Gladyatör
Server: eu - Perento
saldırı hızı artırma hackide var radar kesinlikle var ama hilesiz oynayarak onları duelde alması ayrı bi zevk Smile
Mesaj Bul Alıntı

Konu Araçlarını Göster

« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up Aion hakkında birkaç soru(Yeni başladım) Keysex 8 177 Keysex
08-04-2014 22:03 Son Yoruma Git
  Oyun içi aion coin satışı MasterGS 1 146 Eftio
06-04-2014 20:10 Son Yoruma Git
  Level Dergisinden Ücretsiz Aion Dvd Alanlar Sorum Var Yardım. anatolim 1 83 Harion
30-03-2014 13:45 Son Yoruma Git
  Aion da coin alamiyorum .... amenofares 0 48 amenofares
16-03-2014 17:51 Son Yoruma Git
  Aion Na yada Eu Pİng sorunu ataberk12 5 127 Yritkan
11-03-2014 11:50 Son Yoruma Git

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Yandex.Metrica